Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

Gimnazjaliści ze Świętajna podzielili się opłatkiem

2018-12-29 09:50:18 (ost. akt: 2018-12-29 09:52:07)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Jak co roku, w ostatnim dniu przed przerwą świąteczną w miejscowym gimnazjum odbyła się wigilia. Młodzież przygotowała na tą okazję inscenizację Bożonarodzeniową, która wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

O tym, że Święta Bożego Narodzenia to czas radości i wspólnego kolędowania przypomnieli nam uczniowie gimnazjum w Świętajnie, którzy śpiewaniem i graniem witali małego Jezusa.

- Jest taki dzień, magiczny dzień radości i dobrych życzeń, obchodzony niemalże pod każdą szerokością geograficzną w atmosferze ciepła i miłości. Dzień, który pozostawia nam wiele pięknych wspomnień - zwracała się do uczniów, rodziców i zaproszonych gości Urszula Rochmalska dyrektor Gimnazjum w Świętajnie. - Boże Narodzenie to okres nadziei, pojednania i radości. To czas, kiedy staramy się być lepsi, kiedy wracamy myślą do tych, których nie ma już przy nas, a którzy są nam szczególnie bliscy. Życzę Państwu i Wam uczniowie aby te święta upłynęły w spokojnej i rodzinnej atmosferze. Życzę także wszystkiego dobrego w zbliżającym się Nowym Roku, aby dał on szansę zrealizowania planów osobistych i zawodowych, aby był lepszy i dosttniejszy od obecnego.

Odświętnie ubrani uczniowie, uśmiechnięci, wspólnie z rodzicami i zaproszonymi gośćmi, wszyscy usiedli do jednego stołu. Było wspólne śpiewanie kolęd, życzenia i łamanie się opłatkiem. Spotkaniu towarzyszyło mnóstwo dobrych emocji, wiele ciepła i wzruszeń.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages