Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Drużyna z Dźwierzut zgarnęła Puchar

2018-03-17 09:03:13 (ost. akt: 2018-03-17 09:06:18)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

Do rywalizacji w Turnieju Halowej Piłki Siatkowej rozgrywanym w Świętajnie przystąpiło pięć drużyn z terenu powiatu szczycieńskiego. Po zaciętych rozgrywkach najlepsza drużyną okazała się

Dnia 10 marca w Świętajnie odbył się Turniej Halowej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Gminę Świętajno, Gminny Ośrodek Kultury w Świętajnie i Gimnazjum im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Świętajnie.
Do sportowych zmagań przystąpiło pięć drużyn z terenu powiatu szczycieńskiego.Drużyny przywitała Wójt Gminy Świętajno Pani Alicja Kołakowska życząc wszystkim zawodnikom sportowych wrażeń i zdrowej rywalizacji. Zawody odbyły się systemem kołowym, potocznie zwanym „każdy z każdym”.
Rozgrywane spotkania dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Turniej rozgrywany był na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair – play w jakim rozgrywane były zawody. Drużyny oprócz pucharów otrzymały słodki upominek od organizatorów z okazji Dnia Mężczyzn.
Pierwsze miejsce zdecydwanie należało do zawodników z Dźwierzut, tuż za nimi uplasowała się drużyna ze Świętajna, trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy z Rozóg, czwarte z Jedwabna a piąte przypadło drużynie ze Szczytna.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages