środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Zakończenie roku w Przedszkolu w Świętajnie [galeria zdjęć]

2017-06-23 10:17:59 (ost. akt: 2017-06-23 08:04:34)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

"My dziś z piosenką pożegnamy was..." śpiewały przedszkolaki na zakończeniu roku. Wielu wzruszeń i pozytywnych emocji dostarczyły występy dzieci z Przedszkola w Świętajnie.

W środę, 21 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice, dziadkowie i rodzeństwo.
Na początku wystąpiły dzieci z grupy młodszej. Zaśpiewały piosenkę, wierszykiem pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole oraz popisały się tańcem. Następnie rozpoczął się występ 4-5 latków. Były wiersze i piosenki i wspaniały taniec, który zachwycił wszystkich. Słychać było achy i ochy ,i oczywiście wielki aplauz na koniec. Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości - występ dzieci, które od września rozpoczną naukę już w szkole podstawowej .Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Wielu wzruszeń dostarczył wszystkim zgromadzonym odtańczony "polonez". Niejednemu dziecku i rodzicowi zakręciła się łezka w oku.
Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania swoim nauczycielom, którzy życzyli swoim podopiecznym wspaniałych wakacji i powodzenia w szkole.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. james #2282071 | 41.212.*.* 9 lip 2017 03:43

    Cześć, Jestem James Loan Funduje prawnego właściciela szybkiej i odpowiedzialnej pożyczki Wydają pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe wszystkim osobom prywatnym I mężczyźni biznesu, których wszyscy zainteresowani powinni skontaktować się więcej Szczegóły: jamesloanfirm72@gmail.com Proszę wybacz mi za niepokojący cenny czas. Jest to Organizacja Wypożyczania Finansów; Specjalizujemy się w finansowaniu Oraz oferowanie pożyczek na poziomie 3% dla zainteresowanych osób i firm Którzy poszukują pomocy finansowej i wzrostu gospodarczego lub działalności gospodarczej Fundusz ekspansji. Oferujemy Pożyczki z niezawodną gwarancją dla wszystkich naszych Wykwalifikowani kandydaci: jamesloanfirm72@gmail.com

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages