Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Historyczny sukces Leśnej Braci

2016-05-31 13:08:44 (ost. akt: 2016-05-31 22:30:24)

Sygnaliści z zespołu „Leśna Brać” przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo pierwszy raz w historii zdobyli Róg Wojskiego stając się Mistrzami Polski.

Podczas XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej w Brodnicy, który odbył się w dniach 26-29 maja 2016 r., sygnaliści z Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Leśna Brać” przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo pokazali, na co ich stać. Nie tylko wygrali Róg Wojskiego stając się mistrzami Polski, ale również są pierwszym w historii tego ponad dwudziestoletniego już konkursu zwycięskim zespołem, nie reprezentującym średniej lub wyższej szkoły leśnej. W 2015 r. Leśna Brać była na II miejscu, a w tym roku udało się wyprzedzić konkurencję aż o 6 pkt.
Ale to nie koniec sukcesów tego zespołu podczas festiwalu. Adam Jażdżewski- kierownik Leśnej Braci i pracownik Nadleśnictwa Spychowo, po raz kolejny wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii solowej (łącznie startowało 55 solistów). Ponadto ZSM Leśna Brać wraz z zespołem The Woods zagrali koncert bluesowo-rockowy dla publiczności oraz otrzymali Złotą Płytę za dotychczasową działalność.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages