Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Przedszkolne Puchatki

2016-04-23 09:05:17 (ost. akt: 2016-04-23 09:08:28)

W Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbyła się niecodzienna uroczystość nadania nazwy „Puchatki” oddziałowi przedszkolnemu.

Na przygotowaną imprezę przybyli rodzice, pani sołtys, radni oraz Przewodnicząca Rady Rodziców. W ich obecności a także uczniów całej szkoły, na tle Stumilowego Lasu - stworzonego przez panią Joannę Bruździak, grupa przedszkolna rozpoczęła swój występ „Poloneza tańczmy”. Przejęte przedszkolaki recytowały wiersze o swoim patronie - Kubusiu Puchatku oraz śpiewały wesołe piosenki. Maluchy na tę uroczystość wraz z opiekunkami przygotowały i zaśpiewały „Puchatkową piosenkę”. W obecności rodziców zdawały „Test Wzorowego Przedszkolaka”. Głównym punktem uroczystości było ślubowanie i pasowanie przez panią dyrektor Donatę Chrostek. Dużą niespodzianką był ogromny tort z postaciami z „Kubusia Puchatka”, słodycze od gości i trzy pluszowe „Kubusie Puchatki”, które będą służyły im do przytulania. Na pamiątkę tego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomy. Uroczystość z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci, ponieważ towarzyszyło jej wiele emocji i niezapomnianych wzruszeń.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages