Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Skarbnik gminy przeszła na zasłużoną emeryturę

2016-01-22 09:35:36 (ost. akt: 2016-01-22 09:39:49)

Autor zdjęcia: Joanna Karzynska

Po 43 latach pracy w Urzędzie Gminy w Świętajnie na stanowisku skarbnika gminy Halina Jarosińska odchodzi na zasłużoną emeryturę. Na jej miejsce powołano Magdalenę Majewską.

Przedmiotem obrad ostatniej w tym roku sesji Rady Gminy Świętajno, która odbyła się 29 grudnia, było m.in. odwołanie ze stanowiska skarbnika gminy Haliny Jarosińskiej i powołanie na jej miejsce – Magdaleny Majewskiej.
Pani Halina była związana z Gminą Świętajno w ramach zatrudnienia od 1972 roku, w sumie ponad 43 lata pracy w finansach, z czego od 1990 roku sprawowała jedną z najbardziej odpowiedzialnych funkcji na szczeblu gminnym skarbnika gminy. Wójt gminy Alicja Kołakowska dziękowała za wkład wniesiony w budowę lokalnej samorządności, za sumienność i rzetelność w prowadzeniu finansów gminnych.
Wyrazy wdzięczności i życzenia realizacji wszystkich planów, których ziszczenie nie było możliwe z powodu absorbującej pracy zawodowej przekazali również radni, dyrektorzy szkół i placówek z terenu gminy.
Odchodząca na emeryturę Halina Jarosińska dziękowała włodarzom gminy, radnym, kierownikom podległych jednostek organizacyjnych, naczelnikom wydziałów oraz wszystkim współpracownikom za życzliwą współpracę, na tak burzliwym i trudnym odcinku pracy jakim jest gospodarka finansowa gminy.
— To dla mnie bardzo wzruszający moment — zapewniała Halina Jarosińska skarbnik gminy Świętajno. — 43 lata pracy w jednym miejscu. Dziękuję za współpracę wszystkim wójtom, naczelnikom i oczywiście współpracownikom — mówiła.
Rada Gminy Świętajno w kolejnym punkcie obrad podjęła Uchwałę w sprawie powołania Magdaleny Majewskiej na stanowisko skarbnika. Pani Magda w 2008 roku rozpoczęła pracę w Urzędzie Gminy w Świętajnie w referacie finansowym. Nowa skarbnik przyjęła gratulacje i kwiaty oraz zapewniła zgromadzonych o swoim zaangażowaniu na rzecz polepszania jakości życia wszystkich mieszkańców gminy.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages