Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Piknik sołecki w Jerutkach

2015-07-20 11:17:02 (ost. akt: 2015-07-20 11:37:41)

Wiele atrakcji czekało na mieszkańców sołectwa Jerutki. Największą jednak popularnością cieszyły się zawody o Puchar Sołtysa.

Piknik Sołecki w Jerutkach odbył się4 lipca na placu przy świetlicy wiejskiej. Gości powitała reprezentacja organizatorów, tj. Radny wsi Jerutki Sebastian Cudnoch, Sołtys sołectwa Jerutki Karolina Ślubowska oraz dwóch członków Rady Sołeckiej Monika Ziebis iMateusz Pałaszewski. Po krótkim wstąpieniu zaproszono obecnych na mecz piłki nożnej o Puchar Radnego między drużynami „młodsi kontra starsi”. Zwycięską drużyną okazał się zespół młodzieży, którego kapitanem był Adrian Ptak. Królem strzelców została Ewa Biedrzycka zawodniczka młodszej drużyny. Największą atrakcją były drużynowe zawody sportowe o Puchar Sołtysa, podczas których rywalizowały między sobą drużyny z lewego i prawego brzegu Jerutek. W czterech konkurencjach uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia swoich sił: było przeciąganie liny, przerzucanie opon, 5-tka oraz spacer farmera. O zwycięstwie zadecydowała ostatnia konkurencja, czyli przeciąganie liny przez kobiety. Całe zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a rywalizacja była bardzo zacięta. Po zakończeniu zawodów zostały wręczone nagrody, a wszystkich obecnych zaproszono na zabawę taneczną przy muzyce na żywo, która trwała do późnych godzin nocnych.
- Przez całą imprezę do dyspozycji obecnych były stoiska gastronomiczne oraz namiot rękodziełem stworzonym przez mieszkańców wsi Jerutki. Całe popołudnie i wieczór upłynęły w radosnej atmosferze, a wspomnienia z tego dnia na długo zostaną w pamięci mieszkańców Jerutek - zapewnia Karolina Ślubowska sołtys Jerutek.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages