Poniedziałek, 9 grudnia 2019. Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

Drużyna z Faryn najlepsza

2015-07-15 13:36:54 (ost. akt: 2015-07-15 13:42:55)

Autor zdjęcia: Joanna Karzyńska

W niedzielę 5 lipca w Piasutnie odbył się VIII Powiatowy Turniej Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej. Najlepsi okazali się zawodnicy z OSP Faryny, którzy pokonali dziesięć innych drużyn.

Już po raz ósmy funkcjonariusze służb mundurowych zmierzyli się w Turnieju Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej. W rozgrywkach udział wzięło 11 drużyn z terenu naszego powiatu.
Mecze sędziowali reprezentanci Powiatowego Centrum Spotu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie Mariusz Winnicki i Kamil Pliszka. Puchar Wójta Gminy Świętajno zdobyła Ochotnicza Straż Pożarna Rumy. Drugie miejsce i Puchar Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasutnie otrzymała Ochotnicza Straż Pożarna Faryny. Na trzecim miejscu i nagrodą Puchar Sołtysa Sołectwa Piasutno wywalczyli gracze z Aresztu Śledczego w Szczytnie. Nagrody zwycięzcom wręczyli wójt gminy Świętajno Alicja Kołakowska, wójt gminy Dźwierzuty Marianna Szydlik oraz prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasutnie Sebastian Górski.
- Gratuluję wszystkim zawodnikom, szczególnie wygranym i zapraszam na kolejne zawody - mówiła wójt Kołakowska.
Organizatorem turnieju była OSP Piasutno, GOK w Świętajnie, Gmina Świętajno, Rada Sołecka w Piasutnie i PCTiS w Szczytnie.
- Celem turnieju jest przede wszystkim, integrację środowisk służb mundurowych oraz popularyzowanie aktywnych form wypoczynku - informuje Małgorzata Walas dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Świętajnie. - Już 19 lipca w Piasutnie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Powiatu w piłce plażowej. Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie - dodaje.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages