Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Otrzymali certyfikaty na „Produkt Warmii i Mazur”

2015-06-02 11:53:11 (ost. akt: 2015-06-02 12:22:44)

Dwanaście certyfikatów "Produkt Warmii i Mazur" otrzymali twórcy i producenci z Gminy Świętajno. - Otrzymane certyfikaty są szansą na promocję twórców, jak i miejsc gdzie powstają produkty – mówi Krzysztof Kolczyński z Urzędu Gminy w Świętajnie.

Po raz czwarty, 18 maja 2015 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyła się Uroczysta Gala wręczenia certyfikatów "Produkt Warmii i Mazur". Celem projektu jest poprawienie rozpoznawalności i atrakcyjności gospodarczej naszego regionu. Marka przyznawana jest w trzech kategoriach: produkt, usługa i wydarzenie. Mogą się o nią ubiegać osoby prywatne, firmy, placówki publiczne prowadzące działalność gospodarczą lub zawodową na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Podczas gali aż 12 certyfikatów otrzymali producenci i twórcy z gminy Świętajno.
- Zależy nam na wspólnym budowaniu marki produktu charakteryzującego nasz region, określanie jakości, która jest naszą dumą i towarzyszy samorządowi województwa od samego początku. Otrzymane certyfikaty są szansą na promocję twórców, jak i miejsc gdzie powstają produkty – mówi Krzysztof Kolczyński z Urzędu Gminy w Świętajnie.
W kategorii produkt certyfikaty otrzymali: Jerzy Olszówka ze Spychowa - hamak, Adam Matusiak ze Spychowa - przecinak do bel sianokiszonki, Marcin Prychodko ze Świętajna - deska recyklingowa, Bogdan Kosakowski ze Świętajna - mazurska deska i podłoga oraz Janusz Jacek Kwiecień – tarasy. Natomiast w kategorii wydarzenia uhonorowano: Fundację „Kreolia” z Jerutek - za dwa wydarzenia w kulturze), Stowarzyszenie Przyjazne Spychowo - również za dwa wydarzenia w kulturze, Krzysztofa Krzyżewskiego - Ogólnopolski Turniej Scrabble w Piasutnie, Mariusz Drężek - Konkurs Sygnalistów oraz Urząd Gminy Świętajno - II Międzynarodowy Festiwal Kultur w Spychowie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages