środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Wernisaż wystawy "Okiem młodzieży"

2013-12-10 11:17:42 (ost. akt: 2013-12-10 11:32:08)

Zdjęcia niezwykłych mazurskich krajobrazów z okolic Spychowa można było oglądać podczas wernisażu wystawy "Okiem młodzieży". Autorami prac są uczestnicy warsztatów fotograficznych realizowanych pod okiem instruktora Arkadiusza Dziczka.

W piątek, 29 listopada, w holu Zespołu Szkół w Spychowie odbył się wernisaż wystawy „Okiem młodzieży” autorstwa uczestników warsztatów fotograficznych. Zajęcia były realizowane pod okiem instruktora Arkadiusza Dziczka w ramach projektu „Możemy więcej”, współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Na wystawie dominowały zdjęcia niezwykłych mazurskich krajobrazów z okolic Spychowa. Dla Patrycji, Aldony, Kasi, Gabrysi, Zuzi, Angeliki, Oliwi i Wiktorii prezentowanie własnej twórczości fotograficznej na wystawie jest zupełnie nowym doświadczeniem. Pomimo że wystawa dopiero ujrzała światło dzienne i cieszy się zainteresowaniem, uczestniczki warsztatów mają już pomysły na kolejne. Dziewczyny nie zamierzają teraz odpoczywać, już w styczniu zapraszają na kolejną wystawę. Co tym razem pokażą nam fotografki ze Spychowa przekonamy się niebawem.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages